Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

Biuro doradcze

Wielu polskich przedsiębiorców stara się jak najdłużej działać na własną rękę. Mają opory przed zwróceniem się o pomoc do fachowych konsultantów, bojąc się głównie tego, że profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe na Węgrzech okaże się bardzo drogie. Nic bardziej mylnego! Skorzystanie z oferty biura doradczego jest dostępne dla każdego i opłacalne z wielu powodów. Warto poznać chociaż kilka najważniejszych:

- pewne poruszanie się po węgierskim rynku - firma zajmująca się pomocą polskim przedsiębiorcom na Węgrzech doskonale zna miejscowe przepisy i procedury, dobrze wie, gdzie szukać potrzebnych informacji i do jakich urzędów należy udać się w pierwszej kolejności

- możliwość załatwiania formalności bez przyjazdu na Węgry - w większości przypadków wystarczą konsultacje mailowe oraz telefoniczne

- dokładność i bezpieczeństwo - biura doradcze na Węgrzech mają doświadczenie oraz rozległą wiedzę, potrafią także porozumiewać się w miejscowym języku, przez co nie ma niebezpieczeństwa pomyłki czy nieporozumienia

- tłumaczenie dokumentów na węgierski- większość ofert obejmuje tłumaczenie dokumentacji firmy na węgierski, a także tłumaczenie węgierskich pism na polski lub angielski

Powyższe punkty to tylko kilka przykładów na to, jak profesjonalna pomoc dla zagranicznych przedsiębiorców na Węgrzech pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Rachunek jest prosty - odpadają niepotrzebne wyjazdy, szukanie po omacku pośród niezrozumiałych przepisów, wielokrotne zlecanie pracy tłumaczom oraz ryzyko popełnienia błędów. W zamian dostajemy kompleksową usługę, dzięki której nasza firma na Węgrzech może liczyć na szybki rozwój i natychmiastowe zyski.

Polska i Węgry to jedne z nielicznych państw na mapie Europy, które w dobie kryzysu mogą pochwalić się dodatnim wzrostem gospodarczym. Oznacza to, że poziom dobrobytu w obydwu krajach rośnie, gospodarka wzmacnia się i rozwija, a rynki pozostają bardzo chłonne. Dobre warunki ekonomiczne oraz korzystne przepisy podatkowe na Węgrzech sprawiają, że ilość powstających firm i rozpoczynanych inwestycji jest tam z roku na rok coraz większa. Coraz więcej pojawia się także zagranicznych przedsiębiorstw, zainteresowanych wymianą handlową lub współpracą gospodarczą z tym krajem.

Dla polskich przedsiębiorców ekspansja rynkowa na Węgry jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Zwłaszcza w przypadku firm, które odniosły już sukces i zdobyły uznanie w Polsce. Węgierski rynek jest szczególnie atrakcyjny ze względu na podobieństwa kulturowe, ogromne tradycje wzajemnej współpracy, bliskość geograficzną oraz coraz lepiej działającą infrastrukturę.

Polskim firmom, które dopiero rozpoczynają podbój węgierskiego rynku, poleca się przeprowadzić solidne przygotowania. Aby ekspansja rynkowa na Węgry przyniosła spodziewane korzyści, trzeba przeprowadzić analizę sektora, w którym mamy zamiar działać, przygotować atrakcyjną ofertę oraz nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami handlowymi i klientami.

Na każdym z tych etapów przyda się doradca na Węgrzech, który pomoże przedsiębiorcy odnaleźć się pośród nieznanych przepisów i zwyczajów. Firma Pole Star Consulting jest jednym z biur doradczych, oferujących kompleksową pomoc w przygotowaniach oraz przeprowadzaniu ekspansji rynkowej na węgierski rynek. Profesjonalne wsparcie na początku nowego wyzwania będzie z pewnością procentować przez cały czas przyszłej działalności firmy.