Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

Doradztwo finansowe

Finanse na Węgrzech - pomoc i porady dla firm

Doradca finansowy przydaje się nie tylko firmom, które dopiero chcą się zarejestrować na Węgrzech. Zabezpieczenia transakcji, system leasingowy i franchising, inwestycje oraz ubezpieczenia - wszystko to ma ogromne znaczenie również dla przedsiębiorstw już prowadzących interesy na węgierskim rynku.

Polscy właściciele firm często nie mogą przez dłuższy czas przebywać na terenie Węgier, lub też w natłoku innych zajęć nie są w stanie samodzielnie analizować zmian w węgierskim systemie bankowym czy ubezpieczeniowym. Dlatego ich finanse na Węgrzech powinny być zabezpieczone przez zaufane biuro doradcze, które doskonale radzi sobie w gąszczu procedur i przepisów.

Każdy nowy kontrakt czy umowa o współpracy handlowej wiąże się z nowymi kwestiami finansowymi. Pomyśleć trzeba o odpowiednim zabezpieczeniu transakcji, wyborze sposobu zapłaty czy ewentualnym zainwestowaniu zarobionych pieniędzy. Również leasing i franczyza na Węgrzech wymagają stałego nadzoru i podejmowania wielu ważnych decyzji, z którymi wiąże się opłacalność całego przedsięwzięcia.

Dobre biuro doradcze, w którym doradztwo finansowe dla zagranicznych firm na Węgrzech obejmuje wszystkie wyżej wymienione zagadnienia, pozwoli przedsiębiorcy odetchnąć i skupić się na rozwoju działalności. Kwestie finansowe przejmą bowiem doświadczeni konsultanci, którzy przeanalizują bieżącą sytuację na węgierskim rynku i podpowiedzą, jak poprowadzić firmę ku większym zyskom i coraz lepszym wynikom handlowym.