Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

Doradztwo prawne

Ekspansja firmy na węgierski rynek może być na początku trudna dla polskiego przedsiębiorcy. Bo chociaż biurokracja na Węgrzech została mocno uproszczona, a urzędnicy i pracownicy administracji są bardzo przychylnie nastawieni do zagranicznych biznesmenów, to jednak nowe wyzwanie w nieznanym kraju jest zawsze związane ze stresem. Ograniczenie ryzyka związanego z rozpoczęciem działalności może całkowicie zlikwidować fachowe doradztwo prawne na Węgrzech.

Biura doradcze specjalizujące się w pomaganiu polskim firmom na węgierskim rynku oferują kompleksowe usługi doradztwa prawnego. Tego rodzaju kancelarie zatrudniają profesjonalnie przeszkolony personel, mówiący płynnie w językach polskim i węgierskim, który ma wiedzę i doświadczenie potrzebne do sprawnego załatwienia wszystkich formalności. Często istnieje także możliwość bliskiej współpracy z kancelariami prawnymi, biurami rachunkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu doradztwo prawne dla firm na Węgrzech obejmie każdy aspekt prowadzonej działalności.

Najważniejszymi z punktu widzenia przedsiębiorcy usługami doradczymi są:

- pomoc w wyborze formy prawnej oraz przy rejestracji działalności gospodarczej

- analiza węgierskiego rynku oraz pomoc w szukaniu ofert współpracy handlowej

- sprawdzenie węgierskiego kontrahenta oraz pomoc w ustaleniu treści umowy o współpracy

- rozwiązywanie ewentualnych problemów powstałych w trakcie współpracy.

Po przeniesieniu się na Węgry doradztwo prawne powinno być pierwszą rzeczą, którą zapewnia sobie każdy poważny przedsiębiorca. Jest to gwarancją skutecznego i bezproblemowego prowadzenia interesów na terenie tego kraju.