Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

Doradztwo prawne

Doradztwo prawne dla firm na Węgrzech

Ekspansja firmy na węgierski rynek może być na początku trudna dla polskiego przedsiębiorcy. Bo chociaż biurokracja na Węgrzech została mocno uproszczona, a urzędnicy i pracownicy administracji są bardzo przychylnie nastawieni do zagranicznych biznesmenów, to jednak nowe wyzwanie w nieznanym kraju jest zawsze związane ze stresem. Ograniczenie ryzyka związanego z rozpoczęciem działalności może całkowicie zlikwidować fachowe doradztwo prawne na Węgrzech.

Biura doradcze specjalizujące się w pomaganiu polskim firmom na węgierskim rynku oferują kompleksowe usługi doradztwa prawnego. Tego rodzaju kancelarie zatrudniają profesjonalnie przeszkolony personel, mówiący płynnie w językach polskim i węgierskim, który ma wiedzę i doświadczenie potrzebne do sprawnego załatwienia wszystkich formalności. Często istnieje także możliwość bliskiej współpracy z kancelariami prawnymi, biurami rachunkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu doradztwo prawne dla firm na Węgrzech obejmie każdy aspekt prowadzonej działalności.

Najważniejszymi z punktu widzenia przedsiębiorcy usługami doradczymi są:

- pomoc w wyborze formy prawnej oraz przy rejestracji działalności gospodarczej

- analiza węgierskiego rynku oraz pomoc w szukaniu ofert współpracy handlowej

- sprawdzenie węgierskiego kontrahenta oraz pomoc w ustaleniu treści umowy o współpracy

- rozwiązywanie ewentualnych problemów powstałych w trakcie współpracy.

Po przeniesieniu się na Węgry doradztwo prawne powinno być pierwszą rzeczą, którą zapewnia sobie każdy poważny przedsiębiorca. Jest to gwarancją skutecznego i bezproblemowego prowadzenia interesów na terenie tego kraju.