Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

Firma na Węgrzech

Pomoc w zakładaniu firm na Węgrzech

Myślisz już o przeniesieniu swojej firmy na Węgry, podobnie jak tysiące innych przedsiębiorców z całej Europy, którzy szukają nowych możliwości rozwoju lub uciekają przed zabójczymi podatkami? Zastanawiasz się nad rejestracją przedsiębiorstwa, spółki, a może chciałbyś wiedzieć, jak otworzyć przedstawicielstwo na Węgrzech? Najwyższy czas na podjęcie decyzji, bo warunki ekonomiczne są coraz bardziej atrakcyjne, a na miejscu czekają profesjonalni doradcy, którzy pomagają polskim biznesmenom stawiać pierwsze kroki na nowym rynku.

Zarejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej na Węgrzech jest dzisiaj prostsze, niż mogłoby się wydawać. Pomoc w załatwianiu formalności oferują pracownicy wyspecjalizowanych w tej dziedzinie biur i agencji, które łatwo znaleźć w sieci wpisując do wyszukiwarki chociażby "Węgry doradztwo" czy "Węgry pomoc w rejestracji firmy". Usługi są kompleksowe i obejmują zarówno przygotowanie niezbędnych dokumentów, wykonanie tłumaczeń, jak i załatwianie krok po kroku wszystkich czynności związanych z rejestracją działalności gospodarczej w dowolnej formie.

Podstawowym plusem, jaki zapewnia nam fachowa pomoc w zakładaniu firmy na Węgrzech, jest maksymalna oszczędność czasu i pieniędzy. Wstępne rozmowy oraz kompletowanie dokumentów odbywa się w sposób zdalny, czyli bez konieczności przyjeżdżania na Węgry. Do dopełnienia formalności potrzebna jest tak naprawdę jedna tylko wizyta, po której stajemy się właścicielami legalnie działającej firmy. Wyjątkowe przypadki mogą być także brane pod uwagę przez niektóre biura (wśród nich Pole Star Consulting), które są wtedy w stanie przeprowadzić cały proces rejestracji bez konieczności ściągania na miejsce swojego klienta.