Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

Partner handlowy

Węgierskie firmy poszukują partnerów w Polsce

Przedsiębiorcy z Węgier coraz lepiej widzą, że interesy z polskimi partnerami są bezpieczne i zyskowne. Dlatego często nie czekają na oferty handlowe z Polski, publikując własne zapytania o współpracę w takich miejscach, które pozwalają im dotrzeć do największej ilości polskich firm. Najlepszymi oraz najbardziej godnymi zaufania pośrednikami okazują się firmy i instytucje, które zajmują się profesjonalnym doradztwem i pomagają nawiązywać kontakty gospodarcze z Węgrami.

Firmy wspierające polskich przedsiębiorców na Węgrzech, takie jak Pole Star Consulting, prowadzą bazy danych, gdzie gromadzą zapytania ofertowe od potencjalnych węgierskich partnerów. Są one na bieżąco sprawdzane i uaktualniane, a z miesiąca na miesiąc można zauważyć znaczny wzrost ich ilości. Uderzająca jest też ich różnorodność - od propozycji zakupu konkretnego towaru czy surowca, przez poszukiwania dystrybutorów na terenie Polski, aż po usługi przewozowo-transportowe. Dzięki pogrupowaniu ofert pod względem ich charakteru, łatwo dopasować je do profilu polskiej firmy zainteresowanej wymianą handlową.

Ponieważ węgierskie firmy szukające partnerów w Polsce są coraz liczniejsze, to dobrym pomysłem jest zlecenie przygotowania ich wstępnej selekcji. Uzyskamy w ten sposób listę ewentualnych partnerów do współpracy, których na dalszym etapie będziemy dokładniej weryfikować, aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.