Masz Pytanie? NAPISZ do NAS
  Prosimy o wcześniejsze

  ustalenie terminu wizyty

  ul. Kelenhegyi 40B

  H-1118 Budapest

  POLE STAR CONSULTING

  Pomożemy otworzyć Twoją firmę i poprowadzimy Wirtualne Biuro na Węgrzech

  hu start

  Polska i Węgry połączone są silną tradycją wymiany handlowej, współpracy gospodarczej, a także wzajemnym zaufaniem.

  Firma Pole Star Consulting powstała po to, aby rozwijać i wzmacniać te dobre zwyczaje oraz zacieśniać polsko-węgierskie więzi.

  Dysponujemy szeroką wiedzą merytoryczną oraz wieloletnim doświadczeniem. Składamy się z grupy mocno zaangażowanych w swoją pracę fachowców, biegle znających język i lokalne realia. To pozwala nam doradzać oraz wspierać Państwa działalność na Węgrzech w absolutnie każdym jej aspekcie.

  W Pole Star Consulting trzymamy rękę na pulsie zmieniającego się prawa oraz przepisów podatkowych. Szybko i sprawnie załatwimy za Państwa formalności, otworzymy firmę, przedstawicielstwo lub poprowadzimy wirtualne biuro na Węgrzech, użyczając węgierskiego adresu rejestracyjnego. Pomożemy również w kompletowaniu i tłumaczeniu dokumentów, nawiążemy kontakty handlowe, doradzimy przy planowaniu inwestycji finansowych albo ekspansji na węgierski rynek.

  Dzięki nam współpraca polsko-węgierska będzie dla Państwa firmy szansą na rozwój i zdobycie mocnej pozycji na chłonnym i otwartym węgierskim rynku.