Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

POLE STAR CONSULTING

Pomożemy otworzyć Twoją firmę i poprowadzimy Wirtualne Biuro na Węgrzech

hu start

Polska i Węgry połączone są silną tradycją wymiany handlowej, współpracy gospodarczej, a także wzajemnym zaufaniem.

Firma Pole Star Consulting powstała po to, aby rozwijać i wzmacniać te dobre zwyczaje oraz zacieśniać polsko-węgierskie więzi.

Dysponujemy szeroką wiedzą merytoryczną oraz wieloletnim doświadczeniem. Składamy się z grupy mocno zaangażowanych w swoją pracę fachowców, biegle znających język i lokalne realia. To pozwala nam doradzać oraz wspierać Państwa działalność na Węgrzech w absolutnie każdym jej aspekcie.

W Pole Star Consulting trzymamy rękę na pulsie zmieniającego się prawa oraz przepisów podatkowych. Szybko i sprawnie załatwimy za Państwa formalności, otworzymy firmę, przedstawicielstwo lub poprowadzimy wirtualne biuro na Węgrzech, użyczając węgierskiego adresu rejestracyjnego. Pomożemy również w kompletowaniu i tłumaczeniu dokumentów, nawiążemy kontakty handlowe, doradzimy przy planowaniu inwestycji finansowych albo ekspansji na węgierski rynek.

Dzięki nam współpraca polsko-węgierska będzie dla Państwa firmy szansą na rozwój i zdobycie mocnej pozycji na chłonnym i otwartym węgierskim rynku.