Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

OFERTA

Image

Kompleksowa i profesjonalna obsługa firmy na Węgrzech

Usługi firmy Pole Star Consulting obejmują wszystkie aspekty związane z nawiązywaniem kontaktów handlowych, prowadzeniem interesów oraz inwestowaniem na Węgrzech.

Należą do nich między innymi:

Zakładanie firm
Pomożemy wybrać najlepszą formę prawną oraz szybko i sprawnie przeprowadzimy proces rejestracji przy minimalnych kosztach z Państwa strony. Do założenia firmy najczęściej potrzebna jest jedna krótka wizyta na Węgrzech, a w szczególnych przypadkach możliwa jest rejestracja działalności bez konieczności przyjazdu na Węgry.

Inne usługi:

01

Wizy, licencje, pozwolenia

Oferujemy pośrednictwo w załatwieniu wizy, pozwolenia na pobyt, zezwolenia na prowadzenie firmy oraz wszelkich licencji i zaświadczeń, które mogą być potrzebne podczas Państwa działalności na węgierskim rynku.
02

Windykacja długów

Przeprowadzimy proces egzekucji długu na każdym etapie, skutecznie i dyskretnie. Zajmiemy się sprawdzeniem dłużnika i wybierzemy najlepszy w Państwa sytuacji sposób działania. Współpracujemy w tym zakresie z zaufaną kancelarią prawną.
03

Pośrednictwo nieruchomości

Znajdziemy dla Państwa najlepsze oferty nieruchomości do zakupu lub pod wynajem, zajmiemy się negocjacjami oraz przygotujemy odpowiednią umowę.
04

HR

Przeprowadzimy proces rekrutacji pracowników, przygotujemy umowy oraz pomożemy Państwu skutecznie i wydajnie zarządzać zasobami ludzkimi na Węgrzech.
05

Organizacja imprez

Zajmiemy się przygotowaniem wyjazdów służbowych, konferencji oraz imprez o charakterze mniej lub bardziej oficjalnym. Wybierzemy najkorzystniejsze opcje, załatwimy za Państwa wszystkie formalności i dopniemy szczegóły imprezy na ostatni guzik.