Masz Pytanie? NAPISZ do NAS
  Prosimy o wcześniejsze

  ustalenie terminu wizyty

  ul. Kelenhegyi 40B

  H-1118 Budapest

  OFERTA

  Image

  Oferta profesjonalnej obsługi

  Usługi firmy Pole Star Consulting obejmują wszystkie aspekty związane z nawiązywaniem kontaktów handlowych, prowadzeniem interesów oraz inwestowaniem na Węgrzech.

  Rejestracja działalności na Węgrzech, Należą do nich między innymi:

  Zakładanie firm
  Pomożemy wybrać najlepszą formę prawną oraz szybko i sprawnie przeprowadzimy proces rejestracji przy minimalnych kosztach z Państwa strony. Do założenia firmy najczęściej potrzebna jest jedna krótka wizyta na Węgrzech, a w szczególnych przypadkach możliwa jest rejestracja działalności bez konieczności przyjazdu na Węgry.
  Wirtualne biuro
  Przedstawicielstwo
  Ekspansja rynkowa
  Tłumaczenia
  Doradztwo prawne i podatkowe
  Doradztwo finansowe

  Dodatkowo:

  01

  Wizy, licencje, pozwolenia

  Oferujemy pośrednictwo w załatwieniu wizy, pozwolenia na pobyt, zezwolenia na prowadzenie firmy oraz wszelkich licencji i zaświadczeń, które mogą być potrzebne podczas Państwa działalności na węgierskim rynku.
  02

  Windykacja długów

  Przeprowadzimy proces egzekucji długu na każdym etapie, skutecznie i dyskretnie. Zajmiemy się sprawdzeniem dłużnika i wybierzemy najlepszy w Państwa sytuacji sposób działania. Współpracujemy w tym zakresie z zaufaną kancelarią prawną.
  01

  Pośrednictwo nieruchomości

  Znajdziemy dla Państwa najlepsze oferty nieruchomości do zakupu lub pod wynajem, zajmiemy się negocjacjami oraz przygotujemy odpowiednią umowę.
  3

  HR

  Przeprowadzimy proces rekrutacji pracowników, przygotujemy umowy oraz pomożemy Państwu skutecznie i wydajnie zarządzać zasobami ludzkimi na Węgrzech.
  5

  Organizacja imprez

  Zajmiemy się przygotowaniem wyjazdów służbowych, konferencji oraz imprez o charakterze mniej lub bardziej oficjalnym. Wybierzemy najkorzystniejsze opcje, załatwimy za Państwa wszystkie formalności i dopniemy szczegóły imprezy na ostatni guzik.

  Formularz Kontaktowy