Prosimy o wcześniejsze

ustalenie terminu wizyty

ul. Kelenhegyi 40B

H-1118 Budapest

WIRTUALNY ADRES

Twoje wirtualne biuro na Węgrzech

Założenie firmy na Węgrzech wbrew pozorom nie jest drogie ani skomplikowane. Wystarczy starannie dobrać sobie profesjonalnych doradców oraz korzystać z usług ułatwiających życie zagranicznym przedsiębiorcom.

Propozycją godną polecenia może być świadczona między innymi przez Pole Star Consulting usługa "Wirtualne biuro". Pozwala ona zminimalizować koszty prowadzenia działalności na Węgrzech, a jednocześnie zapewnia pomoc w sprawach papierkowych, księgowości oraz przy tłumaczeniu dokumentów.

Czym dokładnie jest wirtualne biuro na Węgrzech?

Alternatywą dla konieczności wynajmowania lokalu biurowego, wysyłania tam swoich przedstawicieli oraz opłacania licznych tłumaczy, księgowych i doradców podatkowych.

Decydując się na wykupienie kompleksowej usługi, każda firma dostaje węgierski adres i numer telefonu do rejestracji działalności gospodarczej. Na ten adres przychodzić będzie poczta, a pod wskazany numer mogą dzwonić urzędnicy oraz kontrahenci.

Pracujący na miejscu doradcy zajmą się wszystkimi czynnościami związanymi z prowadzeniem Twojej firmy:

- odbiorą i odpowiedzą na korespondencję,

- będą kontaktować się z przedstawicielami urzędów i administracji,

- przedstawią Twoją ofertę biznesową potencjalnym partnerom,

- zajmą się księgowością oraz rozliczeniami.

Zlecenie prowadzenia wirtualnego biura na Węgrzech to również inne korzyści - nie trzeba martwić się o tłumaczenia ani o ciągłe wyjazdy zagraniczne, bo usługa obejmuje tłumaczenie, skanowanie oraz przesyłanie na bieżąco wszystkich dokumentów.

Dzięki temu można mieć firmę pod stałą kontrolą, a pieniądze wydawane dotychczas na wynajem biura na Węgrzech czy na delegacje przeznaczyć na nowe inwestycje i rozwój przedsiębiorstwa.